Прогноз погоди у Харкові на тиждень: від +21°C до +12°C
У першій декаді травня погода у Харкові буду досить сильно мінятися від сонячного 20-градусного тепла до прохолодних +12°C.
Про це свідчить прогноз порталу Синоптик.
Так у середу, 3 травня, температура від +4°C зранку підніметься +19°C у вдень. У Харкові стоїть ясна погода, тільки ввечері на небі з’являться хмари. Без опадів.
3 травня відзначається день пам’яті Федора Трихіни. З давніх часів існує традиція у цей день поминати своїх померлих родичів і відвідувати кладовища.
У четвер, 4 травня, повітря від +8°C зранку прогріється до +21°C.. Але ясною погодою нас цей день не порадує — хмари у Харкові закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Без опадів.
У цей час потрібно спостерігати за черемхою: якщо вона рано зацвіла – буде тепле літо. Чим раніше вона починає цвісти, тим спекотнішим буде літо.
У пʼятницю, 5 травня температура від +12°C підніметься вдень +20°C. З ранку до самого вечора у Харкові небо буде вкрите хмарами. Без опадів.
У суботу, 6 травня, похолодає температура від +9°C вночі підніметься до +12°C у вдень. День та вечір у Харкові будуть ясними, прийшовши на зміну похмурому ранку. Без опадів.
У неділю, 7 травня, температура від +4°C вночі підніметься до +11°C у вдень. Чисте небо у другій половині дня зникне за хмарами, але ввечері погода знову проясниться. Без опадів.
У понеділок, 8 травня, температура від +2°C вночі підніметься до +11°C у вдень. Ясною погодою нас цей день не порадує — хмари у Харкові закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Без опадів.
8 травня відзначається день пам’яті святого апостола і євангеліста Марка. У народі його називали Марк Ключник. Вважається, що Марк відає ключами від дощів. «Якщо випаде у травні три дощі добрих, то і хліба буде на три роки повних». Якщо співочі птахи прилітають зграями – на тепле літо.
У вівторок, 9 травня, температура від +6°C вночі підніметься +12°C у день.
У Харкові хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів. В цей день шанують пам’ять праведної Глафіри Амасійської. В народі її називали Горошницею, адже цей час вважався найкращим для посіву гороху. Також починали саджати картоплю