Gorozhanin.com.ua

Повний розгром: “Металіст” пропустив шість голів від “Шахтаря”, — ФОТО, ВІДЕО

01 октября
22:56 2022

Сьогодні, 1 жовтня, харківській “Металіст” у матчі пʼятого туру у матчі 5-го туру української Прем’єр-ліги приймав на “Арені Львів” одного із грандів українського футболу донецький “Шахтар”.

З перших хвилин матчу харківʼяни перейшли у глуху оборону, ігровою перевагою повністю заволоділи “гірняки”.

Зі старту вийшов на полі нападник Данила Сікан, який на цьому тижні став героєм матчу забивши три голи у важливому матчі української молодіжною збірною у матчі зі Словаччиною. Забігаючи вперед скажемо, що Сікану вдалося знову героєм матчу.

Вже на перших хвилинах Судаков, чудовим пасом вивів Коноплю віч-на-віч з Рибкою, але мʼяч після удару півзахисника пролетів над поперечиною.

Але вже на 18 хвилині Мудрик подав з кутового, а Сікан ударом головою переправив мʼяч у ворота “Металіста” .

Повний розгром: “Металіст” пропустив шість голів від “Шахтаря”, - ФОТО, ВІДЕО , фото-1, ФОТО: ФК "Шахтар"

Після пропущеного голу харківʼяни так і не змогли перебудувати свою гру і на полі продовжився бенефіс Данило Сікана.

На 29 хвилині Судаков отримавши мʼяч у штрафному майданчику перепасував на залишеного без уваги Сікана і той пробив вже у порожні ворота 0:2.

Але після другого голу “гірняки” не тільки не знизили активність, а заграли ще агресивніше.

На 35 хвилині Мудрик блискучим пасом знайшов в штрафній Зубкова, який обіграв захисника та влучно пробив 0:3.

А ще через три хвилини невгамовний Мудрик знову став автором результативного пасу.

Він навісив у штрафну на Сікан і захисник донеччан ударом головою зробив свій перший хет-трик в УПЛ 0:4.

Здається, коли мали таку можливість гравці “Металіста” вважали за краще не догравати другий тайм, але правила є правила.

У другому таймі вийшли ще “голодні” до голів легіонери “Шахтаря” Лассіна Траоре та Невен Джурасек і сами вони продовжили розгром “Металіста”.

На 72-й хвилині Траоре у штрафному майданчику отримав пас від Судакова і влучно пробив під ліву штангу 0:5

На 81-й хвилині за фол проти Бондаренка арбітр назначив пенальті, але цього разу удар Мудрика потягнув Рибка.

На 87-й хвилині “Металісту” нарешті вдалася контратаку Чідомере забив ударом головою після розіграшу кутового.

Але муки “Металіст” на цьому ще не завершилась. Остаточну гольову крапку у матчі поставив Джурасек, який вже у компенсований час після пасу Шведа у центр штрафного влучно пробив 1:6 дуже ганебна гра харківʼян.

Нагадаємо, що при всій жахливості результату це все ж не був найгірший матч “Металіста” проти “Шахтаря”. В сезоні 2000-2001 року “гірняки” розгромили харківʼян на своєму полі з рахунком 8:0.