Legatus

Повернувся додому напідпитку і почав лупцювати дружину: затримано домашнього тирану

30 ноября
12:11 2024

Повернувся додому напідпитку і почав лупцювати дружину: затримано домашнього тирану

Поліцейські Харкова оперативно припинили факт домашнього насильства 

36-річна жінка повідомила, що її чоловік повернувся додому напідпитку, образливо висловлювався, погрожував фізичною розправою їй та їх спільним неповнолітнім дітям. Про це повідомили в ГУНП в Харківській області. 

Співробітники сектору протидії домашньому насильству відділу превенції протиправні дії 49-річного чоловіка та склали щодо нього три адмінпротоколи за ст. 173-2 та  винесли терміновий заборонний припис стосовно кривдника з усіма запобіжними заходами строком на 10 діб. 

Поліція закликає не замовчувати фактів вчинення домашнього насильства та обовʼязково звертатися до поліції, щоб припинити порушення та притягнути винних до відповідальності.

Тем більше наразі триває кампанія «16 днів проти насильства»: Щороку з 25 листопада по 10 грудня країни активізують свої зусилля, щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян та нагадати людям про те, що насильству немає виправдання за жодних обставин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

    ДТП з пенсіонеркою на мопеді: на Одещині водію загрожує позбавлення волі

ДТП з пенсіонеркою на мопеді: на Одещині водію загрожує позбавлення волі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.