Gorozhanin.com.ua

Нічний обстріл Харкова: кількість постраждалих збільшилась до 47

01 мая
08:51 2025

11:46, Вчора

Надійне джерело

Нічний обстріл Харкова: кількість постраждалих збільшилась до 47

Увечері 29 квітня російські війська здійснили масовану атаку на Харків, застосувавши 16 безпілотних літальних апаратів типу «Шахед».

Внаслідок атаки Харкова увечері 29 квітня безпілотниками було пошкоджено 85 будівель, серед яких і приватні. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов в етері національного телемарафону.

Нічний обстріл Харкова: кількість постраждалих збільшилась до 47, фото-1

Удари прийшлися по п’яти районах міста. Внаслідок атаки постраждали 47 харків’ян, серед яких двоє дітей та вагітна жінка. Є також важкопоранені.

Щодо пошкоджень:

У Слобідському районі було зафіксоване пряме влучання «шахеда» в багатоповерхівку, внаслідок чого були зруйновані квартири. Їхнім мешканцям запропонували житло в гуртожитках.

Крім того, ворожі удари пошкодили дві лікарні, однак пацієнтів оперативно перевели до безпечних приміщень, тому ніхто з них не постраждав. Також зафіксовані пошкодження мереж електропостачання та цивільних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Відключення газу вже скоро: мешканців селища Захарівка Одеської області попередили про ремонт

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.