Gorozhanin.com.ua

Не змогли втримати перевагу у два голи: «Металіст 1925» зіграв внічию з «Олександрією», — ВІДЕО

27 февраля
22:40 2023

15:56, Сьогодні

Надійне джерело

Не змогли втримати перевагу у два голи: «Металіст 1925» зіграв внічию з «Олександрією», - ВІДЕО

Сьогодні, 27 лютого «Олександрія» та «Металіст 1925» зіграли внічию (3:3) у перенесеному матчі 6-го туру УПЛ.

Гра відбулась в Олександрії на стадіоні «Ніка».

Вже на 7-й хвилин грубо помилився Ткачук, який на лінії штрафного майданчика віддав м’яч супернику. Третьяков який б’є низом метрів із десяти і відкриває рахунок — 1:0.

Але харківʼянам досить швидко вдалося зрівняти рахунок. На 21-й хвилині Ткачук виправився за помилку біля своїх воріт. Гравець прийшов у штрафний майданчик суперника на розіграш кутового і головою відправив м’яч у сітку 1:1.

А ще через десять хвилин Чирук відібрав м’яч у Логінова в центрі поля та розпочав контратаку. Віддав праворуч на Бичека, який влучно пробив у ближній нижній кут воріт 1:2.

А на початку другого тайму перевагу “Металіста-1925” зросла до двох голів.

Русин входить праворуч у штрафний майданчик і б’є у дальній верхній. Воротар відбиває, але Шершень був першим на добиванні 1:3!

На 56-й хвилині травмувався воротар «Металіста 1925» Олег Мозіль Голкіпер не зміг продовжити гру і його замінив Денис Сидоренко.

На 68-й хвилині Третьяков отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і влучно пробив у верхній кут 2:3.

А на 83-й хвилині Кожушк скинув головою у воротарську, і Кобзар з лінії воротарського відправив м’яч у сітку -3:3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію