Gorozhanin.com.ua

На Харківщині виявлено значні поклади газу, — ВІДЕО

07 сентября
15:49 2022

На Харківщині виявлено значні поклади газу, - ВІДЕО

Підприємство «Укргазвидобування» на родовищі у Харківському регіоні на глибині понад 6 тис. метрів відкрило значні поклади газу.

Про це голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Навіть під час війни ми робимо все можливе, щоб більше видобувати власного газу. На родовищі в Харківському регіоні наші фахівці відкрили значний газовий поклад некласичного типу на глибині понад 6000 м.

За результатами випробувань пробуреної пошукової свердловини, спроектованої згідно даних новітніх 3D-сейсморозвідувальних досліджень, Укргазвидобування, дочірня компанія Нафтогазу, отримала дебіт газу більше 120 тис. куб. м на добу. За внутрішніми оцінками, її потенціал може бути ще більшим.

Геолого-геофізична інформація, що отримана нашою командою спеціалістів в результаті закладання, буріння та випробування свердловини вказує на перспективність промислового освоєння нового покладу», — написав Вітренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Ворог завдав чотири удари по Запоріжжю: семеро поранених, серед них дитина

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.