Gorozhanin.com.ua

«Металіст» програє «Минаю» та залишає УПЛ, — ВІДЕО

29 мая
19:29 2023

Сьогодні, 28 травня, у матчі 29 туру УПЛ харківський «Металіст» приймав «Минай».

Тільки перемога залишала харківʼянам шанси поборотися за збереження прописки в УПЛ. Але і «Минаю» були потрібні очки, щоб не опинитися в зоні перехідних ігр за право залишитись у Премʼєр-лізі.

Харківʼяни почати матч дуже активно.

На 4-й хвилині Демченко сильно бʼє з поза меж штрафної — мʼяч летить вище воріт.

На 8-й хвилині «Металіст» організував швидку контратаку, але удар Сінчука з меж штрафного майданчика прийшовся точно в Бандуру.

На 27-й хвилині Корраль з-під захисника вдарив по воротах «Миная», але на жаль, не влучив в площину воріт.

А на 36-й хвилині Демченко отримав м’яч від Синчука увірвався в штрафну і влучнимударом в один дотик відправив м’яч у дальній кут воріт «Минаю» — 1:0

Здавалося, що в другому таймі харківʼяни спробують збільшити перевагу у рахунку. І такий шанс знову був у Демченка.

На 50-й хвилині харківʼяни уйшли у швидку контратаку і Демченко отримав у штрафній пас від Прядуна та пробив — Бандура ногою вибиває мʼяч.

А на 61-й хвилині Вишневський замкнув простріл у штрафну, після помилку захисту харківʼян 1:1.

А на 75-й хвилині мʼяч влучив в руку Чідомере після удару Твердохліба. Арбітр Шандор призначив пенальті, який впевнено реалізував Паламар — 1:2.

На 81- й хвилині останній шанс врятувати гру мав «Металіст». Наумець зі штрафного зробив чудовий пас у штрафну на Рязанцєва, але гравець харківʼян з двох метрів бʼє прямо в Бандуру.

У підсумку поразка з рахунком 1:2,  за тур до завершення чемпіонату не залишає харківʼянам навіть теоретичного шансу залишитись в УПЛ. Матч 30 туру з «Чорноморцем» стане для харківʼян останнім в Прем’єр-лізі.

Нагадаємо, що перед туром генеральний директор «Металіста» Валерій Грига запевнив вболівальників, що в разі вильоту з УПЛ клуб не припинить своє існування.

«Не плутайте результати першої команди в одному конкретному сезоні та життєдіяльність такого бренду, як футбольний клуб «Металіст». Всі розмови про те, що наш клуб припинить існування – порожні домисли.

Ми маємо прекрасну інфраструктуру, дитячу Академію, цілу плеяду своїх юних вихованців, які зараз грають і виграють у складі команди U-19, будучи молодшими за своїх опонентів за віком. Тому ми дивимось у майбутнє з оптимізмом», — заявив Грига.