Gorozhanin.com.ua

«Металіст 1925» забив два голи «Динамо», але пропустив вдвічі більше, — ВІДЕО

03 марта
23:32 2024

Київське «Динамо» розпочало 2024 рік з перемоги, позначивши своє бажання якнайшвидше наздогнати лідерів.

У недільному поєдинку 18-го туру підопічні Олександра Шовковського обіграли «Металіст 1925» — 4:2, пише «Терикон».

У цьому матчі напрошувалися паралелі із грудневим поєдинком. Як і тоді зустріч проходила на столичному стадіоні «Динамо». А її підсумок повністю повторив результат попереднього протистояння. Різниця – у деталях. І головна з них – гол Дениса Гармаша, який відкрив рахунок у матчі класним ударом з лінії штрафного майданчика вже на п’ятій хвилині. Але користі «Динамо» цей удар Гармаша не приніс — досвідчений футболіст тепер захищає кольори харківської команди.

З цього моменту ситуація на полі змінилася. «Металіст 1925» всією командою опустився до свого штрафного майданчика, а Динамо майже весь перший тайм шукало варіанти відповіді на гол Гармаша. Ігрову перевагу киян можна назвати безумовною: десять кутових, сім ударів, чотири з яких припали в площину воріт. І три гольові моменти. Але Ванат не реалізував вихід віч-на-віч, а удар Волошина з лінії штрафного майданчика парирував Мозіль. І лише з третьої спроби Динамо вдалося досягти свого — після розіграшу кутового Кабаєв потужно пробив метрів із 13-ти у ближню дев’ятку.

Другий тайм пройшов у тому ж ключі. Головне питання полягало в тому, як довго зможуть протриматися харків’яни. Вистачило їх ще на півтайму, після чого Динамо протягом семи хвилин зняло всі питання. Зрозуміло, це лише припущення, але здалося, що підопічним Віктора Скрипника не вистачило функціональної готовності. І особливо яскраво це виявилося при втратах м’яча – харків’яни явно не встигали за своїми суперниками.

Дублем все ж таки відзначився Владислав Ванат, який спочатку замкнув дальню штангу після прострілу Волошина, а на 75-й хвилині опинився в потрібній точці у штрафному майданчику. М’яч після удару Шапаренко влучив у штангу, потім – у Ваната та опинився у воротах.

У гостей відзначимо дебют в УПЛ Овусу, який чи не першим своїм дотиком відправив м’яч у сітку. Підсумок – 4:2 на користь «Динамо», яке щонайменше на добу обходить «Шахтар» у турнірній таблиці чемпіонату України.

2023-24, Чемпіонат України

Металіст 1925 — Динамо 2:4 (1:1)
Голи: Гармаш, 5 (1:0); Кабаєв, 43 (1:1); Ванат, 62 (1:2); Буяльський, 69 (1:3); Овусу Р., 72 (2:3); Ванат, 75 (2:4)

Металіст 1925: Мозіль; Червак (Овусу Р., 70); Фарина; Курило; Капінус; Імереков; Габелок; Гармаш (Юсов, 46); Русин Р. (Бичек, 80); Юрченко Вл. (Обінайя, 89); Борячук
Запасні: Сидоренко Д.; Проценко Я.; Ткачук Є.; Арі Моура; Дмитренко Всл.
Попередження: Фарина 17; Гармаш 30; Червак 45; Борячук 74; Юрченко Вл. 83; Овусу Р. 83; Курило 87

Динамо: Бущан; Караваєв; Михавко; Попов Д.; Вівчаренко; Волошин Н. (Беніто, 88); Буяльський (Шепелєв В., 78); Бражко; Ванат (Супряга, 88); Кабаєв (Діалло С., 92); Шапаренко (Царенко, 78)
Запасні: Нещерет; Моргун; Гусєв; Дячук М.; Сирота О.; Андрієвський
Попередження: Шапаренко 33