Gorozhanin.com.ua

Мешканець Купʼянська знімав відбитки пальців у полонених окупантами українців

14 марта
03:44 2025

Мешканець Купʼянська знімав відбитки пальців у полонених окупантами українців

Жителя Купʼянська підозрюють у добровільній співпраці з ворогом під час окупації міста військами рф. 

Чоловік зголосився працювати на окупантів та обійняв посаду «исполняющего обязанности старшего эксперта экспертно-криминалистического отделения Управления внутренних дел Временной гражданской администрации Харьковской области». Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Навички та знання у вказаній сфері у чоловіка були: ще до повномасштабного вторгнення рф він працював експертом. Працюючи на російських загарбників, колаборант проводив дактилоскопіювання українських патріотів, які протиправно утримувались в ізоляторі тимчасового тримання. 

За «службу» він отримував заробітну плату в російських рублях. Перед деокупацією ЗСУ Харківщини фігурант втік на територію рф. Вирішується питання щодо оголошення його у розшук.

Мешканець Купʼянська знімав відбитки пальців у полонених окупантами українців, фото-1

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру 46-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Нагадаємо, зрадниця з Харківщини працювала на окупантів у торгівлі та промисловості.

СБУ виявила 36-річну жінку з Харкова, яка в період захоплення частини регіону перебувала у Куп’янську і вирішила приєднатись до лав російських загарбників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Безмежні грантові можливості: в Києві запустили програму для розвитку бізнесу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.