Gorozhanin.com.ua

Матч «Рух» – «Металіст» став першим в УПЛ, який перервали через повітряну тривогу

24 августа
18:47 2022

В рамках першого туру Української прем’єр-ліги «Рух» у Львові на стадіоні «Україна» приймає «Металіст».

Після першого тайму рахунок був нічийний — 1:1. На 37-й хвилині рахунок відкрив Евген Підлепенець, а на 41-й Юрій Клімчук його зрівняв, інформує Lb.ua.

Однак найбільшою подією першої половини зустрічі були не забиті м’ячі.

На 44-й хвилині матч було припинено. Вперше матч УПЛ був перерваний через повітряну тривогу.

Раніше таке траплялося лише у молодіжному чемпіонаті, коли зустріч «Чорноморця» з «Вересом» (3:1) переривали на 25 хвилин.

Додамо, що офіційний транслятор УПЛ Setanta Sports не була допущена до показу матчу.

Також трансляцію цього матчу за кілька хвилин до початку було заблоковано і на YouTube-каналі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію