Харків’янка здобула золото чемпіонату України з легкої атлетики

26 июня
16:51 2023

16:08, Сьогодні

Надійне джерело

З 23 по 25 червня в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 року народження та молодше, золоту медаль якого здобула Альбіна Зайцева.

Харківська легкоатлетка показала найкращий за суперниць результат в бігу на 100 м з бар’єрами — 14.24 сек. Найближчу конкурентку Тетяну Шаповалову з Дніпропетровської області, яка посіла друге місце, Альбіна Зайцева випередила на 0.11 секунди, інформує Харківська ОВА.

Наступними змаганнями для легкоатлетів Харківської області стане юніорський чемпіонат України, який 1 та 2 липня відбудеться в Луцьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію