Legatus

Харків’янка на службі окупантів: керувала економікою Куп’янська

28 марта
19:11 2025

18:40, Сьогодні

Надійне джерело

Харків'янка на службі окупантів: керувала економікою Куп'янська

Правоохоронці викрили харків’янку, яка під час окупації Куп’янська обіймала керівну посаду в окупаційній адміністрації.

Зловмисниця з Харкова, яка керувала економікою окупантів, наразі переховується в росії. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Харків'янка на службі окупантів: керувала економікою Куп'янська, фото-1

Підозрювана ще до повномасштабного вторгнення співпрацювала з окупантами. Під час же захоплення Куп’янська повернулася до міста у ролі «заступника глави з економіки та фінансів».

Колаборантка керувала роботою економічних управлінь, організовувала збір інформації про місцеві підприємства та забезпечувала підбір кадрів для окупаційної влади. Вирішується питання про оголошення її в розшук.

Було зазначено:

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру 48-річній жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Варто нагадати, що колишнього поліцейського, який працював на окупантів під час захоплення Куп’янщини, судитимуть за державну зраду. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

У березні лише 5 днів ворог не обстрілював електромережі «Запоріжжяобленерго»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.