Gorozhanin.com.ua

Харківський «Металіст» з мінімальним рахунком програв «Дніпру-1», — ВІДЕО

23 октября
22:00 2022

Сьогодні, 23 жовтня, в Ужгороді на стадіоні «Авангард» харківський «Металіст» у матчі 9-го туру УПЛ приймав лідера чемпіонату «Дніпро-1».

Нагадаємо, що перед початком чемпіонату головний тренер «Металіста» Олександр Кучер та віце-президент харківського клубу Евген Красніков разом с кількома легіонерами перейшли до «Дніпра-1», що звісно додавало грі особливого підтексту.

Також одної з інтриг матчу було протистояння двох найкращих бомбардирів УПЛ на цей час дніпрянина Артема Довбика який вже забив шість голів та харківʼянина Максима Прядуна, якій відстає від Довбика лише на один гол.

Агресивно почали матч гравці «Дніпра-1». Вже на 4 хвилині мʼяч після удару Піхаленка влучив в руки Мізюку — відлетівши від грудей, на щастя харківʼян арбітр матчу Арановський розібрався у ситуації і пенальті не призначив.

А на 8 -й хвилині першу атаку, які закінчилась ударом по воротах дніпрян провів «Металіст». Але мʼяч після дальнього удару Каплієнка став легкою здобиччю голкіпера  Валефа.

На 23-хвилині Костик невдало відбив мʼяч після удару Адамюка, але на щастя харківʼян Довбик не встиг на добиванні.

На 38-й хвилині з небезпечної позиції бив по воротах Костика  бив Гуцуляк, але не влучив у ворота.

А наприкінці першого тайму чудовий момент, що відкрити рахунок мав Каплієнко. На жаль, мʼяч після його удару в штрафній пролетів повз ближню стійку воріт.

З початком другого тайму у складі «Металіста» відбулися дві заміни — замісць Каплієнко вийшов Клименчук, а Порох замінив Федоріва.

А через хвилину Костик врятував ворота після підступного удару Гуцуляка.

На 71-й хвилині  Мізюк у власної штрафної невдало скинув м’яч на голову супернику, а саме Когута. Той пробив головою зовсім поруч із дальньою штангою.

Під кінець другого тайму «Дніпро-1» посилив свій натиск  — Адамюк головою пробив повз ворота після навісу з кутового від Амаша, а потім Порох ледь ее зрізів мʼяч у власні ворота.

А коли до завершення основного часу залишилось всього пʼять хвилин дніпрянам таки вдалося забити переможний гол. Піхальонок шикарним пасом вивів Когута сам на сам з Костиком і гравець «Дніпра-1» перекинув мʼяч через голкіпера «Металіста» — 0:1.

Останні надії на позитивний рахунок залишились після того, як, «Металіст» на 88-й хвилині залишився у меншості. Арбітр показав червону картку Книшу, який обома ногами Книш врізався в Бабенка.

«Металіст» з мінімальним рахунком програв лідеру УПЛ і опустився на шосту сходинку в турнірній таблиці.