11 марта
21:21 2023

Фото ФК "Інгулець"

Фото ФК «Інгулець»

Сьогодні, 11 березня у матч 17-го туру УПЛ харківський “Металіст” грав в Петрово з місцевим “Інгульцем”.

Вже на 6-й хвилині “Інгулець” міг відкрити рахунок. Клименко вискочив віч-на-віч після помилки захисту «Металіста», але не зміг пробити голкіпера.

На 17-й хвилині у господарів знову виник гольовий момент. Ченбай красиво пробивав у падінні з центру воротарського майданчика, але Єрмолов зумів відбити удар.

Через кілька хвилин Сітало мав гарний момент, але невдало прийняв м’яч у штрафному майданчику «Металіста», і в результаті той опинився в руках у Єрмолова.

А на 28-й хвилині “Інгулець” такі відкрив рахунок. Одарюк ударом головою після навісу у штрафний майданчик відправив м’яч у дальній кут воріт харківʼян.

Тільки наприкінці першого тайму “Металісту” вдалося створити перший небезпечний момент у воріт “Інгульця”. Але після дальнього удару Прядуна — м’яч летить точно в руки голкіперу.

З початку другого тайму у харківʼян сталася заміна. Замість Чайковського вийшов Панасенко.

І вже через три хвилини він мав змогу забити. Але після дальнього удару Панасенка голкіпер переводить мʼяч на кутовий.

На 60-й хвилині Єрмолов врятував «Металіст» після небезпечного удару Козака, на щастя харківʼян, Клименко, який опинився на добиванні, не влучив у ворота.

На 62-й хвилині у “Металіста” відбулась ще одна заміна. Замість Демченко вийшов Коркишко.

Через дві хвилини харківʼянам вдалося зрівняти рахунок. Паті після кутового, замкнув влучним ударом скидку на дальній штанзі від Прядуна 1:1. Перший гол французького легіонера в УПЛ.

На 75-й хвилині замість Наумцю вийшов Самуель.

А на 77-й хвилині “Інгулець” знову виходить вперед. Одарюк втік від Паті, вийшов сам-на-сам з голкiпером і відправив м’яч під стійку 2:1.

На 89-й хвилині ще одна заміна у “Металіста”. Замість Романюка вийшов Порох.

Вже в компенсований час тільки поперечина врятувала ворота харківʼян після потужного удару Козака.

А на останній хвилині зустрічі Паті отримав червону картку за фол останньої надії.

Чергова поразка залишає “Металіст” у небезпечній зоні вильоту. Харківʼяни після 17 турів з 16 балами займають 13 місце у турнірній таблиці чемпіонату.