Gorozhanin.com.ua

Було не врятувати: у Харкові на пепелище знайдено тіло жінки

28 марта
15:17 2026

Було не врятувати:  у Харкові на пепелище знайдено тіло жінки

У Харкові через пожежу у квартирі загинула жінка

28 березня о 09:21 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у квартирі двоповерхового житловому будинку в Новобаварському районі міста Харкова. Про це йдеться в повідомленні ГУНП в Харківській області. 

На місце події негайно прибули 3 оперативні відділення ДСНС. На момент їх прибуття у квартирі на другому поверсі горіли домашні речі на площі близько 1 м кв.

Під час гасіння пожежі в осередку загоряння рятувальники виявили тіло 84-річної жінки, — розповіли рятувальники.

О 09:56 пожежу було ліквідовано.

Причина загоряння

Ймовірна причина виникнення пожежі — коротке замикання електрообігрівача.

Нагадаємо, так само вночі загинули двоє мешканців передмістя Харкова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

«Не могла достать табельное оружие и начать стрелять»: патрульная Дудина рассказала, почему не открыла огонь по стрелку в Киеве

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.