Gorozhanin.com.ua

Аварійні відключення електроенергії на Харківщині

08 февраля
06:21 2025

10:27, Вчора

Надійне джерело

Аварійні відключення електроенергії на Харківщині

Сьогодні 7 лютого у Харківській області були вимушено застосовані аварійні відключення.

Це трапилося внаслідок ракетно-дронових атак російських військ на об’єкти генерації та передачі електроенергії. Про це повідомляє Укренерго.

Перш за все, обмеження стосуються промислових споживачів, де це є можливим. Побутові споживачі поки що не відчули обмежень, за винятком випадків аварійних ситуацій у мережах обленерго.

Аварійні відключення скасовуються одразу, як тільки ситуація в енергосистемі дозволяє відновити нормальне постачання електроенергії.

Нагадуємо, що у Люботині реконструювали електромережу, таким чином підвищили якість і надійність електропостачання для майже 250 споживачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Громаді Харкова повернули незаконно приватизовані будівлі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.