Gorozhanin.com.ua

В Україні зросла ще одна виплата: майже на 100 гривень більше, ніж було

04 июля
11:38 2020

Завдяки тому, що в Україні з 1 липня 2020 р істотно підвищили прожитковий мінімум, зросли не тільки пенсії і соціальні виплати, але й розмір ще однієї допомоги. Кому хоч трохи, але все ж пощастило?

В ООН з’ясували, що величезна кількість українців за час карантину з коронавірусу втратили роботу. Відповідно, після підвищення прожиткового мінімуму, люди, які стоять на обліку в Центрі зайнятості, будуть отримувати кожен місяць, починаючи з 1 липня 2020 р, підвищену допомогу.

Прожитковий мінімум в Україні підняли з 2102 гривні до 2197 гривень в місяць. А це означає, що особи, які втратили працездатність, які стали на облік в Центрі зайнятості, будуть отримувати в місяць допомогу в розмірі 1712 грн, раніше було 1638 гривень.

З 1 липня зросла і сума максимальної допомоги по безробіттю: замість 8 тисяч 408 гривень будуть нараховувати 8 тисяч 788 гривень.

Варто нагадати, що сума виплат Служби зайнятості в Україні розраховується, виходячи з показників середнього доходу громадянина за останні півроку перед втратою роботи. У той же час, остаточна сума не буде перевищувати 4 прожиткових мінімуми.

У той же час, мінімальний рівень допомоги по безробіттю змінився, але тимчасово. З середини березня замість 650 гривень виплати становлять 1000 гривень, але тільки на період дії карантину та 30 днів після його закінчення. Далі в Службі зайнятості повернуть суми виплат до колишніх розмірів.

Нагадаємо, раніше нардепи розповіли, як планують в Україні поліпшувати соціальне становище громадян. Прожитковий мінімум хочуть рекордно підвищити і прив’язати до середньої зарплати.

The post В Україні зросла ще одна виплата: майже на 100 гривень більше, ніж було appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Запорізькій області нацгвардійці вдарили дронами по ворожій піхоті, які засіла у розвалинах будівлі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.