Gorozhanin.com.ua

В ООН виявили наслідки коронавіруса в Україні: опитування показало справжню катастрофу

04 июля
13:48 2020

На замовлення Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні було проведено масштабне опитування, яке показало, наскільки серйозно постраждали жителі країни від епідемії COVID-19. Ситуація дійсно критична.

Майже 70 відсотків українців зізналися, що карантин під час епідемії COVID-19 завдав серйозного удару по їх сімейному бюджету і добробуту. Третина жителів України втратили роботу і залишилися без грошей на життя.

Третина опитаних розповіли, що в період самоізоляції витратили левову частку своїх заощаджень. При цьому, більше половини українців змушені були економити на покупці речей першої необхідності і на продуктах харчування.

В ООН наголосили, що найбільше коронакриза вдарила по жителям сіл, смт та невеликих міст. Під каток кризи потрапили працівники промислових підприємств, люди з низьким достатком, а також сім’ї, де є люди, що втратили роботу.

Ще одна серйозна проблема, яка виникла в Україні у зв’язку з оголошенням карантину, це гостра нестача гаджетів і можливості виходу в Інтернет. Насамперед, це відчувалося в сім’ях, де є школярі та студенти. Для дистанційного навчання наявність комп’ютера, смартфона і безперебійного і стійкого з’єднання з всесвітньою павутиною є обов’язковими. Від труднощів даного характеру найбільше постраждали жителі сільської місцевості.

Вищевказане дослідження проводилося в травні-червні 2020 року в рамках всеукраїнського опитування "Думки і погляди населення України" (Омнібус). Опитано 2000 респондентів.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, хто і для чого в Україні маніпулює статистикою по коронавірусу? Чому зменшують і збільшують кількість тестувань, що і позначається на показниках кількості хворих небезпечною інфекцією за добу?

The post В ООН виявили наслідки коронавіруса в Україні: опитування показало справжню катастрофу appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

14 млн грн — заборгованість користувачів за спожиті послуги КП ПОР «Полтававодоканал»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.