Gorozhanin.com.ua

Українцям почали виплачувати підвищені пенсії: у кого і на скільки змінилися виплати

04 июля
15:58 2020

З 1 липня українцям перерахували прожитковий мінімум і мінімальні пенсії. З суботи, 4 липня, громадянам почали виплачувати їх гроші, зазначили в ПФУ. Для непрацюючих пенсіонерів зріс розмір мінімальної пенсії за віком, а також були переглянуті доплати за понаднормовий стаж. З урахуванням цього, мінімальна пенсія була підвищена на 74 гривні, максимальна – на 740 гривень. Давайте дізнаємося, на скільки змінилися виплати іншим категоріям пенсіонерів.

У Пенсійному фонді повідомили, що незалежно від того, працює пенсіонер чи ні, з 1 липня йому збільшать розміри встановлених до пенсій надбавок, підвищень, пенсій за особливі заслуги перед Україною, інших доплат, які базуються на величині прожиткового мінімуму. Розмір підвищення пенсії за результатами перерахунку залежить від того, які складові входять в пенсійну виплату, яка рахується від розміру прожиткового мінімуму.

Так, мінімальна пенсія людям з інвалідністю після війни І групи збільшилась на 481 гривню і становить 11 128 грн., у інвалідів ІІ групи пенсія становитиме 8 988 грн, ІІІ групи – 6163 грн. В учасників бойових дій з 1 липня мінімальна пенсія зросла до 2824 грн.

Мінімальна пенсія шахтарів в липні зросла на 222 грн – до 5 136 грн. Також в Україні підвищили мінімальні виплати у зв’язку з втратою годувальника з числа військовослужбовців (до двох прожиткових мінімумів – Ред.), особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, та особам з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (від 100 до 180% ПМ).

Членам сімей ветеранів війни виплатять 10-15% надбавки від прожиткового мінімуму, а мінімальний розмір пенсії у зв’язку з втратою годувальника-військовослужбовця складе 3424 грн (два прожиткових мінімуми – Ред).

Раніше повідомлялося, що з 1 грудня 2020 року українських пенсіонерів чекає ще одне підвищення виплат.

The post Українцям почали виплачувати підвищені пенсії: у кого і на скільки змінилися виплати appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Харкові та обсласті застосовують аварійні графіки відключення світла

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.