Gorozhanin.com.ua

Прожитковий мінімум в Україні рекордно піднімуть і прив’яжуть до середньої зарплати

04 июля
13:48 2020

Нардепи потурбувалися про добробут пересічних громадян України. Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін у деякі законодавчі акти, які стосуються врегулювання питань щодо формування прожиткового мінімуму в державі.

У прес-службі комітету ВР додали, що в документі, направленому до парламенту, прописана прив’язка прожиткового мінімуму до середньої річної зарплати в цілому по Україні. Комітет запланував підвищити прожитковий мінімум в країні на рівні вище 3682 гривень, щоб підвищити соціальний захист громадян.

У законопроекті передбачається підвищення співвідношення розміру прожиткового мінімуму до рівня 40 відсотків від середньої зарплати в 2021-му році. А через 10 років це співвідношення має становити не менше 50 відсотків.

Приймуть чи парламентарі запропонований комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики законопроект, покаже час. Поки ж українцям доводиться задовольнятися малим. Приміром, з 1 липня 2020 року в Україні підвищили деяким категоріям громадян пенсійні виплати на 74 гривні. Підвищення торкнулося майже 3 мільйонів пенсіонерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 липня 2020 р українців чекають дуже неприємні "сюрпризи". Комунальні платежі зростуть мінімум на 20 відсотків, а субсидії значно скоротять. Що ще зміниться в житті громадян України з приходом другого місяця літа?

The post Прожитковий мінімум в Україні рекордно піднімуть і прив’яжуть до середньої зарплати appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Вищий антикорупційний суд визнав винуватими ексдепутата та міського голову одного з міст Одещини

Вищий антикорупційний суд визнав винуватими ексдепутата та міського голову одного з міст Одещини

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.