Gorozhanin.com.ua

Дороги важливіше: з фонду боротьби з COVID-19 віддали 35 млрд «Укравтодору»

04 июля
11:38 2020

Незважаючи на важку ситуацію в поширенням коронавірусної інфекції в Україні, Кабінет міністрів прийняв рішення перенаправити 35 мільярдів гривень до бюджету "Укравтодору". Епідемія епідемією, а проблему плачевного стану доріг державного значення народні обранці визнали більш важливою.

Згідно з прийнятим Урядом рішенням, 33 мільярди з перерахованої суми підуть на реконструкцію та ремонт цілого переліку дорожніх об’єктів в країні. Інші гроші, 2 млрд гривень, будуть використовуватися на експлуатацію, утримання і дрібний поточний ремонт дорожнього полотна.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що завдяки рішенню Кабміну "Укравтодор" оновить 1459 кілометрів доріг державного значення.

При цьому в планах "Укравтодору" на 2020-й рік було оновлення 4 000 кілометрів магістралей державного і 2500 кілометрів доріг місцевого значення.

Рішення Кабінету міністрів про надання "Укравтодору" коштів на ремонт зруйнованих або напівзруйнованих в Україні доріг, безумовно, дуже своєчасна і потрібна справа. Однак той факт, що гроші були перераховані з фонду по боротьбі з COVID-19, коли кожен день китайська інфекція вражає сотні українців, не може не дивувати.

Після пом’якшення карантину в країні фіксується показник захворюваності коронавірусом – 58 осіб на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в ООН назвали справжньою катастрофою ситуацію в Україні після коронакризи. 70 відсотків громадян держави позбулися доходів і роботи.

The post Дороги важливіше: з фонду боротьби з COVID-19 віддали 35 млрд "Укравтодору" appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Восстановление Киевщины: в КОВА рассказали, как в Миле продолжается реконструкция жилой многоэтажки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.