Gorozhanin.com.ua

Безробітним підвищать виплати: скільки тепер платитимуть в центрах зайнятості

Февраль 12
04:33 2020

В українських центрах зайнятості підвищать мінімальний розмір виплат по безробіттю. Відповідне рішення ухвалило правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Так, виплати буде збільшено з 1 березня 2020 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Як повідомили в Державній службі зайнятості, рішення було ухвалено 31 січня 2020 року на позачерговому засіданні правління Фонду.

Також на засіданні було схвалено проект бюджету Фонду на 2020 рік.

Повідомляється, що він орієнтований насамперед на розвиток активних програм зайнятості, які дадуть можливість поліпшити ситуацію на ринку праці в Україні і зменшити дисбаланс між попитом і пропозицією на робочу силу.

Для громадян, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю з 1 березня буде збільшено до 1800 гривень. Для громадян, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю буде збільшено до 650 гривень.

Раніше повідомлялось, що український уряд на чолі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком ініціював підвищення прожиткового мінімуму до 4200 грн.

The post Безробітним підвищать виплати: скільки тепер платитимуть в центрах зайнятості appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Samsung всё же может выпустить смартфон Galaxy Note 20 Ultra

Samsung всё же может выпустить смартфон Galaxy Note 20 Ultra

Читать всю статью

Мы в соцсетях