Gorozhanin.com.ua

Зривають унітази та плитку для продажу: в Кирилівці колаборанти та мародери розграбовують елітну турбазу

24 июня
13:28 2022

Через окупацію відпочиваючих у курортній Кирилівці Мелітопольського району дуже мало. Здебільшого туди їдуть лише мешканці Мелітополя та Енергодару. А ціни на житло нижчі — дорожчий варіант вартості номера на добу – 500 грн. А найдешевший 30 грн. На деякі бази взагалі заробляю відвідувачі — розбирають по плиткам та продають.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Ріа-Мелітополь.

На одну із баз відпочинку — BluePort, слідом за окупантами прийшли мародери. Вона збудована з нуля власником заводу сільгоспзапчастин Анатолієм Кузьміним, та мала відкритися цього сезону.

База складається з шести сучасних корпусів, розташованих на березі Азовського моря. Є закриті та відкриті басейни, ресторанний комплекс. Все це зараз розграбовується колишніми працівниками заводу.

«Вони організували продаж сантехніки, кондиціонерів, керамічної плитки та всього, що можна забрати, прямо на території оздоровчого комплексу.

Сергій Володимирович Романюта (майстер будівельної ділянки) та Дмитро Богачонок, що прославився (колишній начальник транспортного цеху МЗАтЗ), зривають унітази для продажу. А виручені гроші надають собі», — сказав власник готелю.

А напередодні колаборант — Дмитро Богачонок особисто організував екскурсію для окупантів по базі відпочинку. Тепер вони його «кришують».

«Зрадник під загрозою насильства забрав у директора бази всі технічні паспорти з наявного транспорту на території (кран, навантажувачі, трактори, фура тощо). На території готелю також знаходяться дорогі оздоблювальні матеріали, обладнання, інструменти, меблі та ін. Готель був укомплектований майже на 100%», — розповів Анатолій Кузьмін.

Зазначається, що Дмитро Богаченок працював на підприємстві 15 років. Власник заводу автотракторних запчастин у с. Рясне, а також бази відпочинку в Кирилівці, Кузьмін особисто спонсорував усі його спортивні змагання, підтримував фінансово у важкі моменти його життя.

Статьи по теме

Последние новости

У Харкові через війну дах над головою втратили понад 150 тисяч харків’ян: їм допоможе ООН

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY