Gorozhanin.com.ua

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у другому матчі на Євро-2024

21 июня
22:27 2024

Збірна України обіграла команду Словаччини в матчі другого туру групового етапу Євро-2024. Поєдинок на «Дюссельдорф Арені» в Дюссельдорфі завершився перемогою «синьо-жовтих» з рахунком 2:1.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Словаки активніше розпочали зустріч і створили кілька дуже небезпечних моментів біля воріт Анатолія Трубіна. Українському голкіперу довелося рятувати команду після ударів Лукаша Гарасліна та Івана Шранца.

На 18-й хвилині матчі підопічні Франческо Кальцони таки досягнули бажаного і вийшли вперед. Шранц на дальній стійці головою замкнув подачу з лівого флангу від Гарасліна.Після пропущеного м’яча команда Сергія Реброва почала перехоплювати ініціативу та декілька разів гостро підходила до воріт суперника. Найкращий шанс «синьо-жовті» мали на 34-й хвилині, коли Олександр Тимчик з правого краю штрафного низом пробив у дальню стійку.На перерву команди вирушили за мінімальної переваги словаків, але вже на старті другого тайму українцям вдалося зрівняти рахунок. На 54-й хвилині Микола Шапаренко у центрі штрафного в один дотик влучно пробив у ближній кут після прострілу з лівого флангу від Олександра Зінченка. Це перший гол «синьо-жовтих» на Євро-2024.

На цьому українці не зупинилися та продовжили тиснути на ворота словаків, що увінчалося успіхом. На 80-й хвилині матчу Роман Яремчук, який у другому таймі вийшов на заміну замість Артема Довбика, проштовхнув м’яч у ворота Мартіна Дубравки після класного закидання від Шапаренка.

Наприкінці матчу словацька команда великими силами пішла вперед, але врятуватися від поразки не зуміла. Є перша перемога збірної України на Євро-2024, яка дозволяє «синьо-жовтим» зберегти шанси на вихід до плейоф.

Зазначимо, що у заключному турі українці зіграють з бельгійцями, а словаки позмагаються з румунами. Обидва матчі відбудуться 26 червня, старт – о 19:00 за київським часом.

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію