Legatus

Війська рф били з «Градів» та важкої артилерії по двох громадах Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на ранок

16 октября
08:42 2022

Війська рф били з «Градів» та важкої артилерії по двох громадах Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на ранок

Розпочалась двісті тридцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що росіяни не давали Нікопольщині спокою і цієї ночі. 

Били з «Градів» та важкої артилерії по двох громадах — Нікопольській та Марганецькій. 

Найгарячіше було у Нікополі. Туди прилетіли понад 40 російських снарядів. Поранений 47-річний чоловік.

Обстріл спричинив кілька пожеж. Вогнеборці їх уже приборкали. У місті понівечені майже 30 багатоповерхових та приватних будинків, промислове підприємство, автівки, кілька газопроводів та ліній електропередач. Понад 1 500 родин лишилися без світла. Енергетики уже лагодять мережі. 

У Марганецькій громаді минулося без постраждалих.

В інших районах кричала сирена, та обійшлося без атак і на цю хвилину спокійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

    1134 доба широкомасштабної збройної агресії, яка ситуація станом на 2 квітня

1134 доба широкомасштабної збройної агресії, яка ситуація станом на 2 квітня

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.