Вибухи в Дніпрі та області, а також яскравий спалах над Києвом: що відомо станом на зараз

На завершення чотириста двадцятої доби широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави в окремих регіонах України відбулась атака дронів-камікадзе. В Дніпрі та області пролунали вибухи, а в Київі небо осяяв яскравий спалах.
Про це повідомляє редакція 056.
В Повітряному командуванні ЗСУ повідомили, що за попередньою інформацією спалахи на містом Київ близько 22.30 пов’язані із падінням супутника/метеорита (уточнюється).
На даний час загрози застосування противником засобів повітряного нападу на цьому напрямку немає.
Протиповітряна оборона в готовності!
А поки соцмережі потішаються мемами з літаючими тарілками, інтенсивна бойова робота Повітряних Сил по БпЛА «Shahed-136/131» триває на південно-східному напрямку у зоні відповідальності повітряного командування «Схід». Збито близько десяти «шахедів». Деталі про цей випадок та інше, пізніше!
Зберігайте спокій, залишайтесь в укритті в регіонах, де оголошено повітряну тривогу!
Також військові звернулися до українців: «Прохання не використовувати офіційну символіку Повітряних Сил для створення мемів на радість ворогу!
Дякуємо за довіру!
Разом – до перемоги!».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

