Gorozhanin.com.ua

Стрибали з другого поверху: в якому стані постраждалі через атаку по Дніпровському району

14 июля
22:03 2025

Стрибали з другого поверху: в якому стані постраждалі через атаку по Дніпровському району

Через влучання у Дніпровському районі травми дістали троє людей: дві 13-річні дівчинки та 51-річний чоловік. Всі — в лікарнях. 

Дівчата, рятуючись від падіння уламків на будівлю, стрибати з другого поверху на вулицю. Про це повідомив медичний директор з хірургії та трансплантології лікарні Дніпропетровщини Олександр

«Внаслідок цього вони отримали травми. В однієї дівчинки перелом кісток стопи, в іншої — садна м’яких тканин. Їхній стан — середньої тяжкості, життю нічого не загрожує. Дівчинка, в якї переломи, потребуватиме найближчими днями хірургічного втручання», — повідомив він.

За словами лікаря, підлітки також зазнали й психологічної травми, адже рятувалися від уламків.

Поранений внаслідок тієї атаки чоловік перебуває в опіковому відділенні, він важкий. Медики намагаються стабілізувати його стан.

Нагадаємо, через обстріл загорілися три будинки, два гаражі, чотири господарські споруди та ліс. Знищені сім авто, ще чотири — пошкоджені. Палало 1000 квадратних метрів, їх гасили 41 рятувальник та 11 одиниць техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Снижение интереса к Гренландии в Давосе может повлиять на Украину | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.