Gorozhanin.com.ua

Ракетна атака по Дніпру: збільшення кількості постраждалих та загиблих

26 октября
01:47 2024

Ракетна атака по Дніпру: збільшення кількості постраждалих та загиблих

На завершення дев’ятсот сімдесят п’ятої доби широкомасштабного російського вторгнення окупанти знову атакували Дніпропетровщину. В Дніпрі після оголошення повітряної тривоги прогриміла серія потужних вибухів і як стало відомо в результаті атаки є постраждалі та загиблі.

Про це повідомляє редакція сайту Дніпра 056.

Керівник Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що є загиблі у Дніпрі. Ворожа атака обірвала життя двох жінок.

Постраждалих – 10. Поранення також отримав 17-річний хлопець. Госпіталізований в стані середньої тяжкості.

Трохи пізніше Сергій Лисак повідомив про збільшення кількості загиблих: «Вже троє загиблих після ворожої атаки по місту».

Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці прильоту.

Поліція вже працює на місцях влучань у нашому місті

На місці прильоту купа скла від вибитих вікон. Також наразі відомо, що постраждало багато крамниць.

Врятувати чоловіка з-під завалів у зруйнованому будинку допоміг військовий 128 бригади ТрО, який знаходиться на лікуванні у Дніпрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Зеленский высказался о мобилизации в России | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.