Gorozhanin.com.ua

Пошкоджено вагони: ворог атакував залізницю на Дніпропетровщині

11 февраля
13:58 2026

Пошкоджено вагони: ворог атакував залізницю на Дніпропетровщині

Окупанти завдали чергового удару по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини.

Сьогодні зранку ворог також завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині. Про це повідомив віцепремʼєр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Пошкоджено локомотиви, вагони та інфраструктура. Виникло загоряння, яке оперативно ліквідовано.

Також був і черговий удар по залізничному депо в Конотопі — є пошкодження технічного рухомого складу. Ворог продовжує атаки на цей залізничний вузол Сумщини.

«Найголовніше — працівники не постраждали. На місці працюють аварійні та відновлювальні бригади. Це чергова цілеспрямована атака на цивільну логістику та критичну інфраструктуру. Але, попри удари, всі служби роблять максимум, щоб якнайшвидше відновити роботу та допомогти людям», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ми писали, що 11 лютого зважаючи на безпекову ситуацію, цієї доби низка приміських поїздів на Дніпропетровщині тимчасово курсуватиме зміненими маршрутами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Прицільний удар та поранені: ворожий дрон атакував центр Богодухова на Харківщині

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.