Після «шахедів» — авіабомби: ворог комбіновано атакував Кривий Ріг

Дніпропетровщина опинилася під комбінованою атакою дронів та авіабомб.
Сьогодні, 4 липня, ворог запустив по Кривому Рогу нову зброю. Сталося це десь через годину після «шахедної» таки по місту. Частково в місті не працюють світлофори та електротранспорт, бо перебої з електрикою.
Об 11:36 Повітряні Сили попередили про пуски КАБів тактичною авіацією.
«Криворізький район — загроза застосування авіаційних засобів ураження. Кривий Ріг — перебувайте в укриттях!», — написали вони.
Також в цей час вони повідомили російський розвідувальний БпЛА на Дніпропетровщині і залучення засобі для збиття.
Перша авіабомба
Зі інформацією джерел, літак, що випустив реактивний КАБ (ймовірно знову «Гром-2») на Кривий Ріг дуже близько підлетів, коли робив пуск. Раніше це було неможливо.
На місці удару — сильний дим. Жителі переймаються, що місто тепер в зоні досягнення авіабомб. Але панікувати не варто. Чекаємо офіційної інформації від ЗСУ чи влади.
Наслідки «шахедної» атаки
Нагадаємо, що близько 10:45 армія рф атакувала Кривий Ріг «шахедами». Внаслідок удару виникла пожежа, постраждали двоє чоловіків, є перебої за світлом.
«На зараз троє поранених, не важкі. Влучання в об’єкт цивільної інфраструктури. Велика пожежа. Усі працюємо на місці», — написав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

