Gorozhanin.com.ua

«Не забиваєш ти, забивають тобі»: в матчі »Дніпро-1» – »Панатінаїкос» було чотири голи

26 июля
00:14 2023

Сьогодні «срібний» призер Прем’єр-ліги України «Дніпро-1» провів свій перший в історії матч у кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА. Підопічні Олександра Кучера на центральному стадіоні у словацькому Кошице зіграли з грецьким «Панатінаїкос». Матч закінчився рахунком «1:3» на користь противника.

Про це повідомляє сайт 056.

На 10 хвилині гри СК «Дніпро-1» пропускає швидкий гол від грецького «Панатінаїкоса» у чвертьфіналі кваліфікації Ліги чемпіонів. Результативну передачу віддав Хуанкар. Андраж Шпорар пробив точно і повз воротаря зблизька.

В першому таймі наша команда грала досить спокійно, але в другому — дніпряни активізувались. Були досить хвилюючі моменти. Противника врятувало те, що м’яч пролітав повз воріт, і те, що воротар зловив м’яч. І цим скористались греки — вони натиснули, намагались контролювати поле, і потім неочікувано зробили контратаку.

На 74-й хвилині Філіп Джурічич з напівкола штрафного майданчика точно пробив у правий нижній кут.

Після цього, залишилося трохи часу до кінця гри, і здавалося б, результат вирішений. Але було ще два швидких голи.

На 84-й хвилині віцечемпіон Греції довів справу до розгрому. Пенальті холоднокровно реалізував Фотіс Йоаннідіс.

Дніпряни відповіли лише голом престижу на останній хвилині основного часу. Олександр Каплієнко на дальній стійці замкнув передачу Валентина Рубчинського.

«Дніпро-1» мав не так багато, але використав не все. Якби реалізував всі моменти, то зіграв би в нічию, або взагалі б виграв. Водночас «зелені» були впевнено націлені на перемогу, яку і отримали.

Що далі?

Матч-відповідь команди зіграють у вівторок, 1 серпня, в Афінах. Стартовий свисток пролунає о 20:30 за київським часом.

Переможець двоматчевої дуелі вийде до 3-го відбіркового раунду ЛЧ, де зустрінеться з французьким «Марселем». Команда, яка програє, продовжить боротьбу в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи, де її суперником стане чеська «Славія».