Gorozhanin.com.ua

Двір перетворився на річку: у Дніпрі вода б’є з-під землі

14 июня
16:03 2025

Двір перетворився на річку: у Дніпрі вода б'є з-під землі

У Дніпрі з-під землі б’є струмок. На Мандриківській заливає двір, частина будинків — без води.

14 червня на вулиці Мандриківській у Дніпрі просто з-під асфальту вирвався потужний струмок води. Джерело, що з’явилося біля будинку №66 неподалік гаражів, затопило двір, а вода каскадом стікає до зливової системи. Станом на 12:00 на місці не було видно жодної комунальної техніки, хоча в «Дніпроводоканалі» запевняють — аварійна бригада вже працює. 

Комунальні служби обіцяють усе полагодити

У пресслужбі «Дніпроводоканалу» прокоментували ситуацію так:

«На ділянці тривають аварійно-відновлювальні роботи. Через пошкодження мережі припинено водопостачання до будинків №153–163. Роботи виконуємо оперативно, але просимо мешканців набратися терпіння», — зазначили в комунальному підприємстві.

Які будинки залишились без води

Згідно з інформацією від «Дніпроводоканалу», тимчасово без водопостачання залишаються:

  • будинок №153;
  • будинок №155;
  • будинок №157;
  • будинок №159;
  • будинок №161;
  • будинок №163.

Куди звертатися у разі відключення води

Якщо ви помітили відключення води або маєте інші питання, звертайтесь до контакт-центру Дніпровської міськради:

  • (056) 732-12-12
  • (095) 732-12-12
  • (096) 732-12-12
  • (073) 732-12-12

Жителів просять не наближатися до місця прориву, аби не заважати ліквідації аварії та не наражатися на небезпеку через слизьке покриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Прогноз погоди у Києві на 31 березня: весна в розпалі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.