ДТЕК заявила про початок імпорту електроенергії з країн Європи
25 января
17:53
2023
![ДТЕК заявила про початок імпорту електроенергії з країн Європи ДТЕК заявила про початок імпорту електроенергії з країн Європи](https://www.056.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
У січні ДТЕК почав імпортувати електроенергію з Європи. Завдяки цьому зменшується дефіцит в енергосистемі України.
Про це повідомили в пресслужбі компанії.
Імпорт електроенергії з країн Європи може покращити ситуацію в українській енергосистемі і підтримати населення та економіку країни.
Як зазначили в ДТЕК, поточна потужність на передачу електроенергії дозволяє імпортувати десь 500 млн кВт-год електроенергії на місяць, що дорівнює місячному споживанню 2 млн домогосподарств.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію