Gorozhanin.com.ua

ДТЕК повідомили про атаку: під прицілом енергетики на Дніпропетровщині

16 июня
17:05 2025

ДТЕК повідомили про атаку: під прицілом енергетики на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині ворог знову атакував енергетиків. 

Сьогодні один із підрозділів «ДТЕК Дніпровські електромережі» на півдні області опинився під прицілом рф. Фахівців атакували FPV-дроном коли вони виконували аварійно-відновлювальні роботи.

«Це вже не перший випадок, коли наші колеги стають мішенню — лише за те, що виконують свою щоденну роботу й повертають світло людям», повідомили в ДТЕК.

Усі працівники залишилися неушкодженими та повернулися до роботи, продовживши відновлювальні роботи.

«Наші енергетики не зупиняються. Вони щодня тримають енергетичний фронт, аби у ваших домівках було світло, тепло й надія. Дякуємо за стійкість і відданість справі. Світло переможе», — йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі внаслідок аварії пасажира затисло конструкціями авто

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.