Gorozhanin.com.ua

Дослужився «імператору»: путін тримає біля голови лукашенка заряджений пістолет

04 июля
16:57 2022

Самопроголошена маріонетка білорусі сашко лукашенко «на гачку» у путіна. Тому Україні варто підготуватися до ймовірного нападу з білорусі.

Про це повідомляє редакція.

«лукашенко — політичний труп в усіх сенсах. Він — нелегальний і нелегітимний, як з огляду на міжнародне право, так і в себе в країні. путін тримає у нього біля голови заряджений пістолет у буквальному розумінні цього слова. Лукашенко думає, як вижити фізично», — сказав військовий експерт Петро Черник в ефірі телемарафону.

Про те, в «пахне жареним» свідчить свіжа промова лукашенка з нагоди Дня незалежності білорусі, де він обережно натякнув на поглинання росією його країни.

«У самому серці народу, який відстояв право білорусами зватись, визрівала національна ідея — ідея вільного народу. Ідея законного прагнення бути на своїй історичній землі господарем», — заявив лукашенко.

Другий важливий момент – згадка ним у позитивному ключі Великого Княжества Литовського. Глава держави назвав цю освіту «першою білоруською державою». І це пропри те, що путін Велике князівство Литовське ненавидить так само, як і ранні прояви державності України. Про це агресор відверто писав у своїй скандальній псевдоісторичній статті про Україну, опублікованій у 2021 році, назвавши Велике князівство Литовське першим проектом Заходу щодо створення Антиросії.

Цей завуальований протест потрібно було робити раніше. А тепер йому буде дуже важко розірвати кроваву співпрацю з путіним. Тому Україні краще бути готовою до нападу білоруської армії.

«Не погоджуюся з думкою, що білоруська армія є слабкою. Вона є нечисельною і це правда, але недооцінювати противника — це найбільша помилка, яку ми можемо зробити. Сюнь-цзи нас вчить, що не треба чекати, що ворог не нападе, він обов’язково нападе. Треба робити все можливе, щоб, коли він нападе, ціна стала непомірною», — сказав Петро Черник.

Він зазначив, що на нашу користь грає певний природній союзник, географічний, це — величезна смуга лісів і так звані Прип’ятські болота. Якщо білорусь і вдарить, то, скоріш за все, буде рухатися дорогами. А як бити противника на дорогах — ми навчилися у перші дні війни. Але щоб мінімізувати ризик, на кордоні варто звести загородження і наростити системи ППО.

Статьи по теме

Последние новости

На Полтавщині винесли вироки двом чоловікам, які задушили двох собак

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY