Де в Україні простіше знайти другу половинку онлайн, а де — оффлайн
Наближається неофіційне свято усіх закоханих, яке пройшло крізь століття, і сьогодні широко відзначається у всьому світі. 14 лютого у світі відзначають День святого Валентина. Такі важкі часи українцям легше пережити зі своєю другою половиною. Знайти її важко і в мирні часи, а зараз ще складніше. Як наразі краще влаштувати своє особисте життя: онлайн чи офлайн.
Перед цим святом аналітики польського сервісу Picodi.com провели нове дослідження. Вони перевірили статистику пошукових запитів за останні роки і з’ясували, де в Україні простіше знайти другу половинку онлайн.
Аналітики ресурсу перевірили кількість запитів, пов’язаних з пошуком партнера через Інтернет, та склали рейтинг найбільш «онлайнових» міст.
У списку висловів, які були розглянуті, були «сайт знайомств», «онлайн знайомства» та подібні, а також назви популярних застосунків і сайтів знайомств. Щоб порівняння було об’єктивним, було зіставлено кількість запитів з останніми даними Укрстату про чисельність населення адміністративних центрів України.
Де в Україні простіше знайти другу половинку онлайн
Результати обробки статистичних даних Google по Україні показали, що у Львові, Києві та Тернополі найвищі шанси знайти другу половинку в інтернеті. Жителі цих міст користуються сайтами знайомств частіше, ніж інші мешканці України.
Найрідше шукають кохання через Інтернет жителі Херсона, Чернігова та Кропивницького. Ймовірно, в цих містах все ще популярно знайомитися «по-старому»: на вулиці, на роботі або на дружніх зустрічах.
Рейтинг знайомств онлайн виглядає так:
Де в Україні простіше знайти другу половинку онлайн
- Львів
- Київ
- Тернопіль
- Полтава
- Івано-Франківськ
- Одеса
- Рівне
- Дніпро
- Вінниця
- Хмельницький
- Луцьк
- Черкаси
- Суми
- Запоріжжя
- Харків
- Миколаїв
- Ужгород
- Житомир
- Чернівці
- Кропивницький
- Чернігів
- Херсон
- Методологія
Зазначимо, що рейтинг створений на підставі порівняння кількості запитів у пошуковій системі Google за період з 2019 по 2022 рік (архівні дані взяті з сервісу Google Keyword Planner). У дослідження взяли участь адміністративні центри 24 областей України, крім міст Донецьк, Луганськ, Севастополь і Сімферополь, дані для яких були відсутні. Бралися до уваги пошукові запити українською та російською мовами.