Gorozhanin.com.ua

Борис Джонсон пообіцяв, що подвоїть гуманітарну допомогу Україні, яка скоро повернеться до нормального життя

23 мая
12:58 2022

Борис Джонсон пообіцяв, що подвоїть гуманітарну допомогу Україні, яка скоро повернеться до нормального життя

22 травня під час телефонної розмови з Зеленським прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон пообіцяв, що подвоїть зусилля, щоб забезпечити Україну життєво важливими продуктами харчування та гуманітарною допомогою. 

Про це повідомили в CNN із посиланням на заяву Офісу Джонсона.

Президенти обговорили «підлу» блокаду ключового портового міста Одеси. Джонсон заявив, що працюватиме над тим, аби забезпечити міжнародний экспорт українських товарів.

За словами Джонсона, міжнародна спільнота має залишатися єдиною у своєму засудженні варварства путіна. А також кожна країна зобов’язана допомогти Україні в її боротьбі за свободу, як зараз, так і в довгостроковій перспективі. 

«Я маю глибоку надію на те, що народ України, зможе незабаром повернеться до нормального життя», — зазначив Джонсон.

Більш докладно він висловив цю думку в листі українським дітям. Він написав, що вони повинні пам’ятати про дві речі: вони повинні бути «безмірно гордими» і мають «мільйони» друзів по всьому світу.

«Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, шкіл, сімей. І що б не трапилося, як би довго це не зайняло, ми у Великобританії ніколи не забудемо вас і завжди будемо з гордістю називати вас нашими друзями», — сказав Джонсон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Росіяни втекли з захопленого українського острова Зміїний

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY