Gorozhanin.com.ua

В Україні скасували кримінальну відповідальність за нетверезе водіння

04 июля
09:36 2020

Президент України Володимир Зеленський вчора, 2 липня, підписав закон №3314, який передбачає скасування кримінальної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезе водіння знову стало адміністративним правопорушенням.

Нетверезе водіння в нашій країні стали вважати кримінальним проступком з 1 липня 2020 року, але вже через день президент вирішив внести поправки. Тепер нетверезим водіям загрожує лише адміністративна відповідальність, як і раніше. Але розмір штрафів для них все ж буде новим.

Якщо раніше водіїв, в крові яких було занадто багато алкоголю, штрафували на 10 200 грн, то тепер – від 17 000 до 34 000 грн. При повторному такому правопорушення штраф збільшується до 51 000 грн.

Таким чином, нетверезим водіям кримінальна відповідальність не загрожує, тобто їх не будуть "садити" в тюрму. Але за свої дії їм доведеться серйозно відповідати.

Раніше повідомлялося, що в 2019 році в Україні зареєстрували 5189 ДТП, винуватцями яких стали нетверезі водії. У 1216 цих дорожніх аваріях загинули або отримали травми люди.

The post В Україні скасували кримінальну відповідальність за нетверезе водіння appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

«В нас фактично вже 8 років створено мавзолей»: в Запоріжжі пропонують продати пам’ятник леніну для підтримки обороноздатності

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.