Gorozhanin.com.ua

В Україні може подорожчати бензин

01 июля
17:40 2020

Незабаром в Україні може помітно збільшитися вартість палива, зокрема бензину. Такої думки дотримується Сергій Куюн з консалтингової групи "А-95".

Експерт вважає, що на українських АЗС бензин і дизельне паливо можуть подорожчати в межах 50 копійок за один літр. Він пояснює це тим, що бензин А-92 в опті коштує дорожче, ніж ДТ, але при цьому в роздробі у них ціна чомусь однакова.

Що ж стосується автогазу, то експерт вважає, що до кінця поточного тижня роздрібні ціни на нього не будуть змінюватися. Навіть незважаючи на те, що в опті автогаз трохи подешевшав.

Між тим, за минулу добу в Україні великі роздрібні мережі АЗС підвищили ціни на бензин і дизельне паливо на 30-50 копійок за літр. Зараз середня ціна бензину А-92 в нашій країні становить 21,10 грн за літр, а бензину А-95 – 22,15 грн за літр.

Раніше повідомлялося, що за минулі святкові вихідні на українських АЗС вартість бензину зросла в середньому на 10 копійок, а ДП – на 17 копійок за літр. А ось скраплений газ не змінився в ціні, що має радувати власників авто з ГБО.

The post В Україні може подорожчати бензин appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В одесской «инфекционке» готовятся установить еще две кислородные станции

В одесской «инфекционке» готовятся установить еще две кислородные станции

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY