Gorozhanin.com.ua

Поліція хоче збільшити штраф за перевищення швидкості

04 июля
11:37 2020

Українських водіїв, які систематично перевищують швидкість більш ніж на 50 км/год, хочуть штрафувати на 3 400 грн. З такою ідеєю виступило МВС.

За словами заступника глави МВС Антона Геращенка, вже ведеться розробка нового законопроекту, який передбачає збільшення штрафу водіям за систематичне перевищення швидкості більш, ніж на 50 км/год. Поліція вважає, що таких водіїв треба штрафувати не на 510 грн, а на 3 400 грн.

Існуючі зараз штрафи за перевищення швидкості чомусь не зупиняють деяких водіїв від порушення ПДР. Мабуть, вся справа в тому, що маленькі штрафи. У МВС вважають, що якщо збільшити штраф, то порушників ПДР стане менше.

Новий законопроект МВС планує внести на розгляд депутатів Верховної Ради вже у вересні. Його відразу не затвердять, так як спочатку з законопроектом познайомляться в профільних комітетах. Однак, в кінцевому підсумку депутати можуть його затвердити.

Нагадаємо, що зараз за дотриманням швидкісного режиму на українських дорогах стежать камери автофіксації порушень ПДР. Кількість випадків перевищення швидкості з 1 червня скоротилося в два рази.

The post Поліція хоче збільшити штраф за перевищення швидкості appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У будинках на декількох вулицях у Дніпрі не буде електроенергії: графік відключень світла на 27 лютого

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.