Gorozhanin.com.ua

Поліцейський лайфхак: як захистити автомобіль від спеки

26 июня
10:50 2020

В Україні в останні дні встановилася спекотна погода, хоча в деяких регіонах йде дощ. Попереду ще два літніх місяці, тому автомобілістам буде корисно дізнатися про те, як в спеку захистити свій автомобіль. Ці поради дали патрульні поліцейські Волинської області.

Краще всього від спеки захистить ваш автомобіль, звичайно, тінь. Якщо ж тіні поблизу не видно, то прикрийте приладову панель і передню частину автомобіля світловідбиваючої шторкою. Якщо є можливість – закрийте заднє та бокове скло.

Весь автомобіль патрульні поліцейські рекомендують захищати від ультрафіолетових променів за допомогою чохла-накидки. І краще всього, якщо чохол буде світлий.

Влітку не потрібно відразу включати кондиціонер, якщо машина перегрілася. Спочатку трохи провітрюйте салон. Для чого це потрібно? Щоб не було різкого перепаду температури.

Не потрібно забувати влітку перевіряти рівень охолоджуючої рідини, щоб мотор не перегрівався. Деякі водії забувають або просто лінуються це робити, в результаті чого їм потім доводиться витрачати великі гроші на ремонт свого авто.

Влітку автомобіль можуть пошкодити різні предмети, наприклад, запальнички і аерозольні балончики. Вони через спеку можуть вибухнути. Тому їх краще не залишати в салоні надовго без нагляду. Нашкодить довге перебування в жаркому салоні продуктам харчування, газованій воді, соку, аптечці.

Досвідчені водії знають, що влітку потрібно регулярно перевіряти тиск в шинах. Справа в тому, що гаряче повітря в середині коліс може розірвати нагріті покришки. Тому влітку потрібно зменшувати тиск у шинах.

The post Поліцейський лайфхак: як захистити автомобіль від спеки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Мелитополе автомобиль вылетел на тротуар и сбил троих пешеходов

В Мелитополе автомобиль вылетел на тротуар и сбил троих пешеходов

Читать всю статью

Мы в соцсетях