Gorozhanin.com.ua

Експерти розповіли, що буде з цінами на бензин, ДП та автогаз

Апрель 15
17:09 2020

Експерти паливного ринку прогнозують, що цього тижня в Україні триватиме зниження роздрібних цін на бензин, дизельне паливо і автогаз. Проте, тепер воно буде більш повільним, ніж минулого тижня.

Сергій Куюн з КГ "А-95" вважає, що бензин і дизельне паливо можуть подешевшати ще на 2-3 грн за літр. Для цього є всі підстави. Однак, багато чого буде залежати від того, розпочнеться чи ні в світі зростання цін на нафту. Попередньо нафтовидобувні країни вже про це домовилися.

Уповільнення падіння роздрібних цін на паливо в Україні відбувається зараз і в зв’язку зі зниженням попиту. Українські водії після введення карантину стали менше їздити, і, як наслідок, менше заправлятися.

Геннадій Рябцев з Науково-технічного центру "Психея" теж вважає, що на цьому тижні АЗС продовжать знижувати ціни. Падіння вартості палива для автомобілів відбудеться у межах 30-50 копійок за літр.

Між тим, вчора, 13 квітня, в Україні середня ціна автогазу становила 9,82 грн, бензину А-92 – 23,38 грн, бензину А-95 – 24,39 грн, а дизельного палива – 23,87 грн за літр.

The post Експерти розповіли, що буде з цінами на бензин, ДП та автогаз appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Читать всю статью

Мы в соцсетях