Gorozhanin.com.ua

Чому в спеку сонцезахисний екран тільки нашкодить автомобілю

04 июля
09:36 2020

Деякі автомобілісти влітку захищають свої автомобілі від палючого сонця за допомогою сонцезахисного екрану, який кріплять під лобове скло. Однак, як виявляється, навіть у спеку салон машини не слід оберігати цим аксесуаром…

Почнемо з того, що багато водіїв, які купили сонцезахисний екран, користуються ним всього кілька днів, а потім він лежить в багажнику. Чому? Тому, що якщо від нього і є ефект, то невеликий.

Крім того, салон автомобіля нагрівається головним чином через кузов, а сонцезахисний екран захищає тільки торпедо і кермо. У цьому випадку було б логічніше закривати від ультрафіолетових променів всі стекла, а не одне лобове скло.

Але найголовніша проблема полягає в тому, що сонцезахисний екран розташовується під склом і відбиває все тепло не на вулицю, а на триплекс. У результаті починає дуже швидко висихати клей, яким скло приклеєне до кузова. Наслідки плачевні: скло починає текти і вода потрапляє в салон.

Деякі водії кажуть, що через сонцезахисний екран клей, яким приклеєне лобове скло, розсихається всього за одне літо. Їм доводилося шукати фахівців, щоб підклеїти вітрове скло. А таких фахівців в нашій країні мало. Тому дехто просто поставив нове скло.

Як бачите, здавалося б, безпечний спосіб захисту автомобіля від палючого сонця може призвести до серйозних проблем. Тому краще подумати про який-небудь інший вид захисту. Наприклад, можна купити чохол-накидку. Ну а найкращий захист автомобіля від ультрафіолетових променів – тінь.

The post Чому в спеку сонцезахисний екран тільки нашкодить автомобілю appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Бывший генерал армии США: Ход войны изменят инновации. Сегодня это беспилотники | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.