Gorozhanin.com.ua

Двох поліцейських з Чернігівки визнали винними у державній зраді

13 февраля
13:33 2025

Вільнянський районний суд заочно виніс вирок двом колишнім співпробітниками поліції із Запорізької області, які перейшли на бік російських окупантів. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на ДБР і обласну прокуратуру. 

Після повномасштабного вторгнення двоє поліцейських з Чернігівки не виконали наказ і залишилися на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Співробітники поліції почали співпрацювати з окупаційною владою і отримали посади у незаконному правоохоронному органі. Обидва виконували вказівки загарбників і схиляли до співпраці з окупантами місцевих мешканців. 

Вільнянський районний суд заочно визнав винними поліцейських у державній зраді і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також позбавив спеціальних звань. 

Раніше 061 повідомляв, що СБУ заочно повідомила про підозру одному з настоятелів храму УПЦ (МП) на Запоріжжі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Сенат США утвердил Кеннеди-младшего в должности министра здравоохранения | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.