Збірна України зіграла у нічью із Чехами

15 октября
01:04 2024

Збірна України у Вроцлаві зіграла результатівну нічью зі збірною Чехіїї.

У Вроцлаві підопічним Сергія Реброва потрібна була перемога, аби виправити свою ситауцію в группі. Вже на початку матчу Михало Мудрик відавав пас в центр карного майданчика де був Шапаренко, але він пробив вище воріт, приблизно метрів з 10.

На 18 хвилині матчу стався єпізод який змусив нервувати всю країну. Олексій Гуцуляк пішов у боротьбу за верховий м’яч, і зіштовхнувся зграцем суперника, післячого втратив свідомість. Лікарі швидко пивели гравця до тями, але продовжити гру він вже не зміг. У тому ж єпізоді Україна пропустила гол.

Під завісу першого тайму, чехи забили вдруге, але на щастя для України, гол не зарахували через офсайд.

Рахунок вдалося зрівняти на початку другої половини гри. Артем Довбик відзначився з пенальті.

В обохкоманд ще були нагоди відзначитись, але фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок 1:1

Заключні ігри Ліги Націй пройдуть у листопаді. Суперниками будуть збірні Грузії та Албанії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію