ПУЕТ презентував новітні технології освітянам Полтавщини
Полтавський університет економіки і торгівлі взяв участь у обласному семінарі-практикумі «Освітня експіріенс-платформа: наукові МАНдрівки», що відбувся 7 грудня 2023 року в Полтавській обласній філармонії.
Мета заходу — підвищення якості освітнього простору та рівня організації роботи з дослідницько-експериментального напрямку Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, популяризація інноваційних практик наукової освіти, обмін досвідом щодо використання модернізованих підходів у контексті розв’язання питань підтримки та супроводу обдарованої учнівської молоді в сучасному інформаційно-освітньому просторі.
Досвідом впровадження інноваційних технологій у ПУЕТ з присутніми поділився ректор, професор ПУЕТ — Олексій Нестуля. Він наголосив на важливості впровадження новітніх освітніх технологій в Україні в цілому та Полтавському регіоні зокрема і презентував серед таких, що вже реалізовані в університеті:
- першу в Україні освітню програму магістерського рівня «Освітня робототехніка», спрямовану на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних професійно застосовувати технології STEAM-освіти;
- використання в навчальному процесі імерсивних технологій, придатних не лише візуалізувати навчальний контент практично з будь-якого предмету, а й підвищити пізнавальну активність за рахунок зануреності у віртуальне освітнє середовище;
- технології нейромаркетингу, які реалізуються в університеті при підготовці фахівців з освітніх програм «Маркетинг» та «Інтернет-маркетинг» і надають маркетологам високотехнологічні науково обгрунтовані методи маркетингових досліджень.
Олексій Олексійович наголосив на сформованій матеріально-технічній базі університету, яка використовується не лише здобувачами освіти, а й слухачами курсів підвищення кваліфікації.
Учасники семінару-практикуму також мали можливість в рамках дослідницько-експериментального майданчику «Інноваційні практики наукової освіти» ознайомитись з технічним забезпеченням лабораторії робототехніки, Всеукраїнського тренінгового центру мобільної робототехніки та Освітнього центру повітряної робототехніки Полтавського університету економіки і торгівлі. Особливий інтерес учасників семінару викликали численні мультикоптери, що використовують не лише для навчання пілотуванню дронів, а і програмування та прототипування БПЛА в освітньому середовищі Центру повітряної робототехніки ПУЕТ, серцем якої є унікальна дрон-арена американської фірми PITSCO.
На семінарі ПУЕТ анонсував проведення навесні 2024 року першого в Україні фестивалю повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука, реєстрація на який уже відкрита за посиланням.
Полтавський університет економіки і торгівлі, як визнаний лідер у впровадженні інноваційних освітніх технологій, запрошує до співпраці усіх зацікавлених в осучасненні освіти України.
Пресслужба ПУЕТ