Родина військкома Одеської області вже накупила майна в Іспанії майже на 5 мільйонів євро, — ФОТО
12:16, Сьогодні
Надійне джерело
Фото: 24 канал
Родина військкома Одеської області Євгена Борисова, окрім вілли в Іспанії за майже 4 мільйони євро придбала ще й офіс, який коштує більше 700 тисяч євро.
Про це повідомивпроєкт «Ревізор» у телеграмі.
Відсторонений від посади через скандал із корупцією військком Євген Борисов, за даними «Ревізора», придбав для дружини офіс в курортній Марбельї (Королівство Іспанія). Угоду реєстрували зі зміненим ім’ям чоловіка.
Проєкт, який збирає інформацію щодо майна та активів українських корупціонерів за кордоном, опублікував у телеграмі відповідні виписки з державного реєстру нерухомості Іспанії. З них стало відомо, що офіс дружини Борисова знаходиться за адресою: Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 8,Marbella. Коштувало це майно 737 тисяч євро. Офіс із терасою площею 223,9 кв. м розташований у престижному кварталі Golden Mile (Золота Миля).
Майно полковник разом із дружиною придбали на підставі акту про шлюбний стан, який уклали в Марбельї 15 лютого 2023 року. При цьому в документах можна побачити незвичну транслітерацію імені офіцера. Він записаний у реєстрі як IEVGEN, хоча згідно з порталом міграційної служби має вказувати ім’я YEVGEN. Тому прожєкт «Ревізор» припускає, що Борисова може мати декілька українських закордонних паспортів з різним написанням імені.
Також зазначається, що дружуна Борисова Олександра проживає на території Королівства Іспанія з 2022 р. понад 183 календарні дні, має код платника податків N.I.F.: Z0060709V Королівства Іспанія, діти відвідують навчальні заклади Королівства Іспанія, отже за всіма ознаками вона є податковим резидентом Королівства Іспанія, а сам воєнком, як PEP, має декларувати родинні статки у НАЗК і доводити їхнє походження.
«Набуття нерухомого майна за кордоном передбачає відкриття банківських рахунків для накопичення грошових коштів аби у подальшому здійснювати транзакції з купівлі майна, сплати податків і комунальних послуг та поточного обслуговування — отже виникають питання про походження грошових коштів у сумі понад 5 млн євро та упевненість у їхньому подальшому стабільному надходженні для утримання закордонних активів», — повідомляє «Ревізор».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію