У Запоріжжі департамент адмінпослуг просить виділити їм більше півмільйона гривень на робочу станцію для друку
![У Запоріжжі департамент адмінпослуг просить виділити їм більше півм... У Запоріжжі департамент адмінпослуг просить виділити їм більше півмільйона гривень на робочу станцію для друку](https://www.061.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Департамент адміністративних послуг Запорізької міськради на позачергову сесію виносить питання щодо затвердження Програми вдосконалення сфери надання адміністративних послуг. В рамках цієї програми посадовці хочуть надавати послуги у сфері реєстрації транспортних засобів і просять з бюджету виділити кошти їм на обладнання
Про це стало відомо під час засідання комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг.
Посадовці хочуть придбати програмно- апаратний комплекс у складі принтеру з безконтактним енкодером і робочою станцією для знімання даних у сумі в 534 тисячі гривень.
«Закупівля спеціального обладнання необхідна для видачі посвідчень водія. Робоча станція та робоче місце передбачені бюджетом в 534,3 тисячі гривень. На жаль, ціна передбачена монополістом збільшилася практично в два рази, бо в попередніх роках вона становила близько 300 тисяч гривень», — повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Наталя Мила.
В проєкті рішення навіть зазначена модель принтера — Swiftpro К60 з подвійним модулем ламінування.
Також посадовці зазначають про те, що власними силами хочуть модернізувати електрону чергу для простого і зручного прийому до адміністраторів.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі в ЦНАПах збільшать кількість наданих послуг для містян.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію