Gorozhanin.com.ua

Не купуйте хліба, вкраденого в України

09 июня
17:07 2022

На тлі вивезення окупантами з Херсонщини та інших регіонів України пшениці, овочів, іншої продукції та сільськогосподарської техніки до росії доволі актуальною є «Відозва Вищої Ради української еміграції», яка зберігається в архіві розвідки. Вона є ще одним ствердженням того, що політика московії як сьогодні, так і в минулі часи була такою самою у ставленні до України – загарбницькою, мародерською, варварської, передає редакція.

Головне управління розвідки МО України навело витяг із «Відозви» до народів світу врятувати Україну, оприлюднений в Парижі у червні 1930 року:

«…Московський уряд не задовольняється нав’язуванням свого режиму, він розоряє економічно народ, який мав нещастя підпасти під його владу… Система насильницького продажу зерна, реквізиції… розорюють Україну.

…У нього (українського селянина) відбирають його худобу, його реманент, все його добро, набуте важкою працею упродовж багатьох років. Ці заходи, які розглядаються комуністами як тріумф їхньої доктрини, мають у кінцевому рахунку лише розорення селянства і поборення таким чином активного спротиву України проти московських окупантів… Грабунки супроводжуються небаченими досі терором і тисячними арештами, масовим висиланням до Сибіру і Соловків, смертними вироками. Найрішучіші із селян відповідають серйозним спротивом проти комуністів, інші ж, розгубившись, намагаються втікати до Польщі, Румунії…

Від імені величезної кількості українських емігрантів, розселених у Європі, ми звертаємося до цивілізованого світу і просимо не підтримувати нечесну радянську торгівлю, не купувати український хліб, вкритий кров’ю нашого селянства, не фінансувати окупаційну радянську владу в Україні…

Не купуйте хліба, вкраденого в України. Припиніть торгівлю із Совєтами. Торгуючи із Совєтами, Ви підтримуєте російську окупаційну армію в Україні, Ви підтримуєте знищення, терор, голод, Ви допомагаєте поширенню злочинної пропаганди в усьому світі і сприяєте політичним замахам, спрямованим проти Вас самих, проти всесвітньої цивілізації» (Галузевий державний архів Служби зовнішньої розвідки України. – Ф. 1. – Спр. № 12628. – Т. 8. – Арк. 44).

Цим закликам майже сторічної давності співзвучні нинішні офіційні заяви, зокрема Міністерства закордонних справ України, яке попередило держави-імпортери зерна про небажаність придбання зернових у росії.

«Російські окупанти вилучають українське зерно, направляють його на власне споживання або намагаються продати на міжнародних ринках. Крадіжка харчових ресурсів з території незалежної суверенної держави є одним із проявів мародерства. МЗС України попередив країни-споживачі, що партії зерна, які продає рф, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте в результаті мародерських дій російської окупаційної влади. Вважаємо, що будь-яка країна, яка свідомо купує вкрадене зерно, є співучасником цього злочину», — зазначається в заяві.

За інформацією українського Уряду окупанти вже викрали щонайменше 400–500 тис. т зерна на суму понад 100 млн доларів США. Практично всі кораблі, які виходять із зерном з Севастополя, перевозять крадену українську продукцію.

Крадіжку Росією українського зерна підтверджують як численні свідчення українських аграріїв, так і документальні докази:

  • Розпорядження так званої «мерії Бердянську» № 10-п від 07.05.2022 щодо вилучення пшениці та ячменю у приватної компанії.
  • Пресреліз Законодавчих Зборів Красноярського краю РФ № 379 (13593) від 27.04.2022 щодо рішення комітету у справах села та агропромислової політики провести експропріацію врожаю у фермерів Херсонської області, тимчасово окупованої збройними силами РФ. У документі голова комітету Владислав Зирянов також озвучив наміри російської влади розширити таку політику і на інші регіони України.
  • Пропозиції Міністерства сільського господарства Росії відкласти введення в дію федеральної державної інформаційної системи відстеження походження зерна та продуктів перероблення зерна на 1 рік.

Статьи по теме

Последние новости

СБУ та ДБР затримали відповідальних за невдалу оборону Харківщини посадовців

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.