Метро у Києві усунуло несправність на «червоній» лінії — поїзди підуть після скасування тривоги
У Києві усунули несправність на червоній лінії метро, у зв’язку з якою був зупинений рух між станціями «Академмістечко» та «Арсенальна».
Як передає Укрінформ, про це комунальне підприємство «Київський метрополітен» повідомляє у Фейсбуці.
«Повідомляємо, що технічну несправність по червоній лінії усунуто. Після скасування повітряної тривоги поїзди курсуватимуть від станції «Академмістечко» до станції «Лісова», — ідеться в повідомленні.
У Київському метрополітені також нагадали, що під час повітряної тривоги рух поїздів по наземній ділянці призупиняється, а підземні станції працюють як укриття.
Як повідомляв Укрінформ, сьогодні після 19-ї в Києві зупинили рух поїздів метро червоною лінією між станціями «Академмістечко» та «Арсенальна» у зв’язку з технічними причинами.
Близько 20-ї години у Києві оголосили повітряну тривогу, яка триває і досі.